I Need Help Coming to Australia

Follow the links below for the latest information on how to obtain a visa to enter Australia and how to request support upon your arrival

Важливо!

Українцям надається можливість виїхати до Австралії на 3 місяці за туристичною візою 600. Потім, коли ви вже в Австралії, є можливість переоформитися на 3-х річну гуманітарну візу 786. А потім на будь яку іншу, залежить від ситуації.

Поки що немає ніякої гарантії чи вже затверджених процедур як, у якій формі, і у якому обсязі це буде здійснено.

Просимо усіх, хто замислюється щодо переїзду до Австралії, зважити, в першу чергу, ваші фінансові можливості для проживання у дуже дорогій країні невизначений термін. Це найдорожча країна світу. Треба кілька тисяч доларів на кожну особу щоб тільки приїхати. Проживання коштує $4-6 тис на місяць для сімʼї з 4 людей.

В Австралії діє жорстка політика вакцинації.

Також просимо зважити усі ризики, пов’язані з переїздом у Австралію за цією візою, оскільки вона НЕ ГАРАНТУЄ вам отримання резидентства або громадянства Австралії.

Українська громада Австралії або сама держава Австралія не спонсорує ваш переліт і життя. Шукати спонсорів серед незнайомих людей у фейсбуку - марна витрата часу.

У якості альтернативних варіантів, розгляньте програми, які вже надаються українцям у країнах Європи, Канади та ін.

Local Contacts

Local contacts in NSW to assist with visa/displaced person support can be found below